ForumTek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumTek

ForumTek Güncel Paylaşım Sitesi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mu Online Tanıtım - İpucu - Hileler

YazarMesaj
ForumTek
Administrator
Administrator
ForumTek

Mu Online Tanıtım - İpucu - Hileler Empty
MesajKonu: Mu Online Tanıtım - İpucu - Hileler   Mu Online Tanıtım - İpucu - Hileler EmptyPtsi Haz. 14, 2010 11:36 am

Karakterler;

+ Dark Knight

Benim en sık kullandığım karakter . Güç & Dayanıklılık ilkelerini temel alan bir karakterdir...Eline güçlü bir kılıç verin, ßide üzerine zırh çekin sonra arkanıza yaslanın... Dark Knight (DK) en ßasit level atlayan karakterdir ancak çok emek ister. Yakın mesafe savaştığı için çok fazla yorabilir sizi...
Dark Knightın ejderhaya benzeeyen zırhları vardır. (Dragon Armor). Oyunda bunlara sık sık rastlayablirsiniz...
Gelelim kanat unsuruna...
Yarasa kanadına benzer kanat kullanırlar. Bu kanatlar DK yı 2 kat güçlü yapar. Eğer 2.nesil kanat kullanacaksanız hücumda karakterinizi 3 tane gibi düşünebilirsiniz.Yani kanat çok önemli...

DK ileriki levellarda görev yaptıktan sonra; BK yani BladeKnight'a dönüşür... İşte oyun bundan sonra başlıyor :)Blade Knight 'a geçiş yaptıktan sonra ne kadar güçlü olduğuna tanık olacaksınız.

BladeKnight oyunun en güçlü karakteridir.

Oyuncular genellikle bu tür oyunlarda karşıdan saygı bekelrler, öyle ki 10 yaşındaki çocuğa bile yalvarmanız gerekebilir bu tür oyunlarda Smiley Bunlar olası şeylerdir, Eğer bu oyunda karşı tarafın size gerçekten saygı duymasını istiyorsanız ( özellikle The Game Server'ında) BladeKnight olmalısınız.
BK lara hemen her partyde ihtiyaç duyulur, yolda yürütmezler durmadan eşya sorarlar size, lazım mı ister misin, zırhına bakabilir miyim gibi Smiley

Skill ( Özel Yetenek ) açısından;

- işimizi fazlasıyla gören skiller mevcut. Skilleri çok sık kullanamıyorsunuz MANA & AGILITY kısıtlamanız var...

Twisting Slash adı verilen ( etrafınızda kılıç çevirme) yeteneği oyunda çok sık kullanacksınız. Veya Wind ( Rüzgara benzer bişey ) , Yada kullandığınız kılıç, kalkana ait özel yetenekler veya ; deprem etkisi yapan bir diğer yetenek...
https://forumtek.canadian-forum.com

Mu Online Tanıtım - İpucu - Hileler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Online Web Stats
» Silkroad Online Legend 4
» Silkroad Online Legend 3
» Knight Online indir
» Silkroad Online indir