ForumTek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumTek

ForumTek Güncel Paylaşım Sitesi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Captain İvy Görevi (Resimli Anlatım)

YazarMesaj
ForumTek
Administrator
Administrator
ForumTek

Captain İvy Görevi (Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Captain İvy Görevi (Resimli Anlatım)   Captain İvy Görevi (Resimli Anlatım) EmptyPtsi Haz. 14, 2010 10:53 am

Bütün haritalar konunun altındadır

Bu görevi bilmeyenlere de söyleyim bu görev sonunda 20 tane berserker doldurucunuz oluyor yani unique keserken falan çok güzel oluyor.

Evet Görevimize başlayalım.

İlk önce samarkandaki hunter npcden bi görev var o görevi alıyoruz ve İstanbul'a
Atla veya yürüyerek o kağıdı Racthal adlı npc'ye götürüyoruz.

Sonra;

İstanbuldaki Racthal Adlı Npc'den Ivy1 Adlı görevi alın.. Ardından Yine istanbuldaki kasanın yanındaki Npc'den (adventurer demetri) help request görevini alın..Help request görevini samarkand'daki haran's tower yazsının ordaki soldierlerden en az 40 tane görev düşürün..Ardından Pond's ruins yazısının odaki göle girin ve görevleri orada çıkartın..

Ardından görevi teslim edin size 5 adet tuzak verecek. bu tuzakların belirli bir süresi var.. yine samarkandda Ampitheater yazan yerde kafasında ışık yanan [ information ] guardianlardan bir tanesini bu tuzağa düşürün..tuzağa düşürdükten sonra size 30 dk süre verilecek..bu 30 dk içinde her 1 dk da bir kafanıza guardian düşecek.. bundanda 15 tane düşecek yani 15 dk..kestikten sonra görevi teslim ediyoruz.
Bu arada Canavarlar daha çıkıyor Hiç aldırış etmeyin çıksın onlar siz Görevi teslim etmeye bakın.
İnformation guardianların resimleri ve Nerede olduğu konu altındaki resimlerin olduğu bölümdedir.

İvy 2
Ardından bu görevide teslim ettikten Sonra Ratchaldan ivy2 görevini alın..
Burada size 5 tane horn verilecek..
bunları sırasıyla Ampitheater, Cleopatra's Gate ve Haran's Tower'da bulunan yaratıklardan; Sign of Grey Light, Sign of Blue Light ve Sigh of Red Light elde etmelisiniz.. Daha sonra Military Camp'tan Horn Trumpet'i alıp Lvl 30 mobu Punisher'dan Punisher's Blood bulmaya çalışacaksınız. Bu aşamlardan sonra da;

Not: ivy 2 bölümünü yapamayanlar aşağıdaki notu okuyun

Bunları bitirdikten sonra Evil order fortress yazan yerin içine gidin..orda 3 Ayaklı bir yer var..tam orta yer 3 tane tahta war zaten bu anahtar scrola a sağ tıklayın aynı oldugunuz yere ışınlayacak sizi.. Ardından CAPTAIN IVY yanınıza gelicek.. Aranıda ufak bir konuşmanın ardından Kavga başlıyacak.. ivy'yi öldürdükten Sonra görewinizi teslim edince 20 adet berserker doldurucu hediye olarak alıcaksınız...

İtem auto share exp auto share li partyde olcaksınız

partyde kesinlikle sizden başka biri olması lazım

Yoksa görevi yapamassınız

Görevi iptal etmeyin Ederseniz Bir daha alamassınız.

Beğendiyseniz teşekkürlerinizi ihmal etmeyiniz

Sorularınız varsa Lütfen yazınız

ivy 2 anlamayanlar...
Arkadaşlar burada ben böyle yapmıştım ama bi arkadaşımız saolsun daha iyi anlatmış hemen onu ekliyorum
Orada bulunan yaratıklardan değil de; bu bölgelerin girişlerinde veya orta bölümlerinde, verilen Horn Trumpeth üzerinde sağ klik yapınca sizlere Pirate Sentry Leader adlı birer yaratık çıkartacak ve item/exp auto share şeklinde düzenlenmiş party olan kişilerle aynı bölgede olursanız ( Çinli karakterler için bahsediyorum ) sizde Blue / Grey / Black Light Sign düşebilir. )>>necroscopic saolsun

Samarkand npc yeri

Captain İvy Görevi (Resimli Anlatım) Semerkandnpcdk5

İstanbul Racthalın yeri

Captain İvy Görevi (Resimli Anlatım) Adventureddemetripi4

Adventured Demetri yeri

Captain İvy Görevi (Resimli Anlatım) Adventureddemetripi4

ivy 1 Haritası

Captain İvy Görevi (Resimli Anlatım) Ivy1fu5

ivy 2 Haritası

Captain İvy Görevi (Resimli Anlatım) Ivy2jc4
https://forumtek.canadian-forum.com

Captain İvy Görevi (Resimli Anlatım)